KBTherm.sk » Predajňa »

ZÁHRADNÉ KRBY

Záhradne krby Palazzetti

Vybrať si záhradný krb značky Palazzetti znamená vybrať si vysoko kvalitný produkt, ktorý v sebe vždy spája skvelý vzhľad v kombinácii s funkčnosťou a pohodlným používaním. Existuje veľa dôvodov, prečo zvoliť práve produkt zo širokého výberu, ktorý ponúka Palazzetti.

Spôsoby varenia

 Grilovanie Vám umožní popustiť uzdu Vašej fantázii a nechá vyniknúť všetky Vaše kulinárske schopnosti, pretože pri ňom môžete uplatniť akýkoľvek spôsob varenia: na grile, na platni, na rošte alebo v rúre.

NA GRILE: toto je pravá podstata grilovania. Musíte vedieť, ako mať kontrolu nad uhlíkmi a zabrániť stekaniu rozpusteného tuku na zdroj tepla, čo môže spôsobiť škodlivé vzplanutia alebo dym. Preto by ste mali s grilovaním začať až vtedy, ak sú uhlíky už pokryté tenkou vrstvou popola. Gril je potrebné namastiť a umiestniť nad uhlíkmi pár minút predtým, než začnete variť. To Vám umožní optimálne rozpálenie grilu a zároveň to zabráni prilepeniu jedla na gril.

NA MASTENCI: to je ozajstné, chutné varenie bez použitia tukov. Bioplatňa je šikovná pracovná plocha vhodná pre akýkoľvek druh potravín - ryby, mäso, zeleninu, syry, vajcia atď. Nedochádza ku žiadnemu kontaktu jedla s dymom z varenia.

NA ROŠTE: nepochybne ide o spôsob varenia, ktorým dosiahnete najlepšiu chuť, avšak tento spôsob si taktiež vyžaduje najviac pozornosti. V skutočnosti musí byť plameň udržiavaný po celú dobu a je potrebné neustále rovnomerné prikladanie do ohňa. Na rošte môžete pripraviť prakticky akékoľvek jedlo vrátane väčších rýb.

V RÚRE: drevo je symbol tradičného varenia. Zvyčajne to vyžaduje pomerne dlhú dobu zahrievania (2 až 3 hodiny v závistlosti od objemu). Po zahriatí však poskytuje veľké uspokojenie. Obyčajná pizza alebo pečenie, akýkoľvek druh hydiny a čokoľvek iné, čo by ste normálne varili vo svojej rúre v dome - to všetko bude chutiť oveľa lepšie

Materiály

Všetky záhradné krby spoločnosti Palazzetti majú pevnú a robustnú konštrukciu, ktorá odoláva prírodným živlom a poskytuje dlhú životnosť.

Betónová zmes

Zmes vysokokvalitného betónu, prísad a žiaruvzdorných materiálov. Chrániť s 3-4 mm hrubou vrstvou vonkajšieho umývateľného náteru.

Plne farebný betón

Tento materiál výrazne zjednodušuje údržbu. Po osadení je krb pripravený na použitie a nevyžaduje si žiadny dodatočný náter.

EASY STONE

Táto povrchová úprava reprodukuje vzhľad prírodného kameňa.

Marmotech

Inovatívny materiál vyrobený z vhodne namixovaného guľôčkovitého granulátu s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento materiál nepotrebuje dodatočný náter. Dostupný v niekoľkých prevedeniach: A: lesklý šedý B: lesklý červený C: brúsený

Katalóg si možete stiahnuť v sekcií "na stiahnutie"

Cena:  18 - 56 €  56 - 160 €  160 - 1600 €
Zoraď podľa: výrobcu/ceny Zobraz ceny: s DPH/bez DPH
SPOLU 26 POLOŽIEK / 1 / 2 / 3 Nasledujúce
ROMA

ROMA

Palazzeti
395,00 €
TIRRENIA 2

TIRRENIA 2

Palazzeti
569,00 €
LANZAROTE 3

LANZAROTE 3

Palazzeti
1 152,00 €
PANTELLERIA

PANTELLERIA

Palazzeti
252,00 €
OLBIA

OLBIA

Palazzeti
446,00 €
JESOLO

JESOLO

Palazzeti
442,00 €
GRADO

GRADO

Palazzeti
1 594,00 €
GIARRE 2

GIARRE 2

Palazzeti
492,00 €
BREST

BREST

Palazzeti
374,00 €
Vodoudpudivý náter-transparentný
37,70 €
Silikon na záhradné krby Powerflex
18,53 €
Lepidlo Easy fix

Lepidlo Easy fix

Palazzeti
19,54 €
SPOLU 26 POLOŽIEK / 1 / 2 / 3 Nasledujúce