KBTherm.sk » Predajňa »

ZÁHRADNÉ KRBY

Záhradne krby Palazzetti

Vybrať si záhradný krb značky Palazzetti znamená vybrať si vysoko kvalitný produkt, ktorý v sebe vždy spája skvelý vzhľad v kombinácii s funkčnosťou a pohodlným používaním. Existuje veľa dôvodov, prečo zvoliť práve produkt zo širokého výberu, ktorý ponúka Palazzetti.

Spôsoby varenia

 Grilovanie Vám umožní popustiť uzdu Vašej fantázii a nechá vyniknúť všetky Vaše kulinárske schopnosti, pretože pri ňom môžete uplatniť akýkoľvek spôsob varenia: na grile, na platni, na rošte alebo v rúre.

NA GRILE: toto je pravá podstata grilovania. Musíte vedieť, ako mať kontrolu nad uhlíkmi a zabrániť stekaniu rozpusteného tuku na zdroj tepla, čo môže spôsobiť škodlivé vzplanutia alebo dym. Preto by ste mali s grilovaním začať až vtedy, ak sú uhlíky už pokryté tenkou vrstvou popola. Gril je potrebné namastiť a umiestniť nad uhlíkmi pár minút predtým, než začnete variť. To Vám umožní optimálne rozpálenie grilu a zároveň to zabráni prilepeniu jedla na gril.

NA MASTENCI: to je ozajstné, chutné varenie bez použitia tukov. Bioplatňa je šikovná pracovná plocha vhodná pre akýkoľvek druh potravín - ryby, mäso, zeleninu, syry, vajcia atď. Nedochádza ku žiadnemu kontaktu jedla s dymom z varenia.

NA ROŠTE: nepochybne ide o spôsob varenia, ktorým dosiahnete najlepšiu chuť, avšak tento spôsob si taktiež vyžaduje najviac pozornosti. V skutočnosti musí byť plameň udržiavaný po celú dobu a je potrebné neustále rovnomerné prikladanie do ohňa. Na rošte môžete pripraviť prakticky akékoľvek jedlo vrátane väčších rýb.

V RÚRE: drevo je symbol tradičného varenia. Zvyčajne to vyžaduje pomerne dlhú dobu zahrievania (2 až 3 hodiny v závistlosti od objemu). Po zahriatí však poskytuje veľké uspokojenie. Obyčajná pizza alebo pečenie, akýkoľvek druh hydiny a čokoľvek iné, čo by ste normálne varili vo svojej rúre v dome - to všetko bude chutiť oveľa lepšie

Materiály

Všetky záhradné krby spoločnosti Palazzetti majú pevnú a robustnú konštrukciu, ktorá odoláva prírodným živlom a poskytuje dlhú životnosť.

Betónová zmes

Zmes vysokokvalitného betónu, prísad a žiaruvzdorných materiálov. Chrániť s 3-4 mm hrubou vrstvou vonkajšieho umývateľného náteru.

Plne farebný betón

Tento materiál výrazne zjednodušuje údržbu. Po osadení je krb pripravený na použitie a nevyžaduje si žiadny dodatočný náter.

EASY STONE

Táto povrchová úprava reprodukuje vzhľad prírodného kameňa.

Marmotech

Inovatívny materiál vyrobený z vhodne namixovaného guľôčkovitého granulátu s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento materiál nepotrebuje dodatočný náter. Dostupný v niekoľkých prevedeniach: A: lesklý šedý B: lesklý červený C: brúsený

Katalóg si možete stiahnuť v sekcií "na stiahnutie"

Zoraď podľa: výrobcu/ceny Zobraz ceny: s DPH/bez DPH

Vo vybranej kategórii momentálne nie sú žiadne položky.